Claudiu Mihăilă a obținut rezultate deosebite la Campionatul European de WUSHU TRADIȚIONAL din Rusia

Între 8 – 14 mai 2018, a avut loc în Rusia la Moscova, Campionatul European de WUSHU TRADIȚIONAL, de la care sportivul în arte marțiale, Claudiu Mihăilă Citește mai departe Claudiu Mihăilă a obținut rezultate deosebite la Campionatul European de WUSHU TRADIȚIONAL din Rusia

Claudiu Mihăilă a câștigat ARGINTUL la un campionat de arte marțiale din Spania. Primăria din Tomelloso l-a premiat în cadrul unei gale

Claudiu Mihăilă pe podium, medaliat cu Argint Recent, s-a desfășurat în Spania, Comunitatea Madrid, în orașul Villaviciosa de Odón, a X-a ediție a CAMPIONATULUI DIN SPANIA DE WUSHU Citește mai departe Claudiu Mihăilă a câștigat ARGINTUL la un campionat de arte marțiale din Spania. Primăria din Tomelloso l-a premiat în cadrul unei gale

Claudiu Mihăilă a câștigat 2 medalii de AUR la Campionatul Național de KUNG FU din București

Recent, s-a desfășurat la București, CAMPIONATUL NAȚIONAL DE KUNG FU (WUSHU TAOLU TRADIȚIONAL & QINDA), în perioada 14-15 aprilie 2018, la București, în Sala Polivalentă, de la Citește mai departe Claudiu Mihăilă a câștigat 2 medalii de AUR la Campionatul Național de KUNG FU din București

Sonia Grindeanu are un palmares de AUR și renume internațional în artele marțiale românești

De o frumusețe răpitoare, asemeni unui trandafir asiatic, această floare a sportului românesc uimește întreaga lume la nivel internațional cu rezultate obținute la superlativ. Sportiva româncă Citește mai departe Sonia Grindeanu are un palmares de AUR și renume internațional în artele marțiale românești

Aur pentru Claudiu Mihăilă, la un concurs de Arte Marțiale din Madrid, organizat de FMJYDA

Sportivul român din Spania pe nume Claudiu Mihăilă excelează în diferite stiluri de luptă din domeniul artelor marțiale. La mijlocul lunii ianuarie 2018, pe data de Citește mai departe Aur pentru Claudiu Mihăilă, la un concurs de Arte Marțiale din Madrid, organizat de FMJYDA

Sportivul Claudiu Mihăilă a câștigat 2 medalii pentru România la Campionatul Mondial de Arte Marțiale din China

Recent, s-a încheiat Campionatul Mondial de Arte Marțiale din China, aflat la a 7-a ediție: 7TH WORLD KUNGFU CHAMPIONSHIPS (Wushu tradițional) – EMEISHAN, CHINA, 7-12 NOIEMBRIE Citește mai departe Sportivul Claudiu Mihăilă a câștigat 2 medalii pentru România la Campionatul Mondial de Arte Marțiale din China

Medaliat în arte marțiale, Claudiu Mihăilă va reprezenta România în Campionatul Mondial de Arte Marțiale din China

Claudiu Mihăilă este sportivul român din Spania cu o colecție impresionantă de medalii în arte marțiale câștigate, alături de echipa din clubul sportiv din Spania Citește mai departe Medaliat în arte marțiale, Claudiu Mihăilă va reprezenta România în Campionatul Mondial de Arte Marțiale din China

Claudiu Mihăilă, sportivul român din Spania cu o colecție de medalii în arte marțiale

Mulți dintre noi cunoaștem performanțele sportivilor români, unele dintre ele răsunătoare, care oferă un exemplu de unicitate la nivel mondial în lumea sportului și la Citește mai departe Claudiu Mihăilă, sportivul român din Spania cu o colecție de medalii în arte marțiale